Tact Finance Oy

Soome ettevõte Tact Finance Oy kuulub rahastusvaldkonna pioneeride hulka – meie ettevõte on Soomes tegutsenud juba alates 2006. aastast.

Tact Finance Oy on üks Soome esimesi väikelaenufirmasid. Oleme hoidnud oma kohta selle ala kindlameelse teenäitajana kogu oma tegutsemisaja jooksul, hoolimata kõigist laenuäri proovile pannud muutustest.

Meie ettevõtet viib edasi püüdlus areneda ning luua pidevalt uusi ja uuel moel toimivaid paindlikke, kliendikeskseid teenuseid, et lihtsustada inimeste igapäevaseid rahaasju. Meie tegevuse aluseks on usaldusväärsus ja oma valdkonnast kogutud aastatepikkune kindel kogemus.

Meie ettevõte tegutseb Soomes Turus ja Helsingis, peakontor asub Turu High Tech Centre’is. Meil töötab üle kümne finants- ja tehnoloogiaasjatundja, kes üheskoos kujundavad Saldo Finance Oyj-st oma valdkonna parima ettevõtte.

Peame tähtsaks järgida head laenuandmistava ja seadusandjate kehtestatud nõudeid. Tegutseme Soome regionaalhaldusametnike järelevalve all nagu kõik Soome usaldusväärsed finantsasutused.

Tact Finance Oy kuulub kontserni Tact Group.

Saldo teenus – igapäevane abimees

Pakume mitmesuguseid finantseerimistooteid igapäevaste rahastusvajaduste rahuldamiseks. Saldo laen on alati soodne ja usaldusväärne rahastuslahendus.

Arvelduskrediit (Joustoluotto) – SaldoLimiitti Arvelduskrediit on nüüd SaldoLimiitti. See on paindlik laen, mida meie klient võib kasutada just nagu krediitkaarti, suurendades vajaduse tekkides alati limiiti. Laenu võidakse pakkuda 500–2000 eurot, kusjuures hind lepitakse alati kokku personaalselt.

Tarbimislaen (Kulutusluotto) – SaldoLaina Tarbimislaen on nüüd SaldoLaina. See on ühekorraga kliendi kontole kantav laenusumma. Klient võib taotleda 1000–10 000 euro suurust laenu, mille tagasimaksed tehakse iga kuu võrdsete osade kaupa.

Laenu taotlenud klient võib saada taotletud summast erineva pakkumise. SaldoLainaga on võimalik mitu laenu ühendada.

Autolaen (Autorahoitus) Saldo.com-i autolaen on soodne tagatiseta laen auto ostmiseks. Laenu võid taotleda otse oma autokauplusest.

Ärilaen (Yrityslaina) Saldo ärilaen avaneb peagi. See on mõeldud nii ettevõtetele, kes oma tegevust alles alustavad, kui ka neile, kes juba tegutsevad oma ala ekspertidena.

Muud laenuteenused

Saldo Finance Oyj pakub laenu ka tootenime Vippi all.

Vippi Vippi on Saldo Finance Oyj laenutoodetest vanim ja tuntuim. Vippi on olnud populaarne rahastamislahendus juba aastaid. Vippi annab 500 või 2000 euro suurust arvelduskrediiti ning 1000–10 000 euro suurust tarbimislaenu. Tutvu Vippiga veebilehel www.vippi.fi.

Uue nimega tooted Varem pakkusime eraldi teenusena ka Limiitti.fi ja Laina.com-i arvelduskrediiti. Nüüd on Limiitti.fi ja Laina.com ühinenud Saldoks ja neid teenuseid pakutakse Saldo teenustena. Limiitti.fi pakub arvelduskrediiti SaldoLimiitti ja Laina.com pakub tarbimislaenu SaldoLaina.

Võid laenu taotleda ka veebilehel www.limiitti.fi ja saad SaldoLimiitti pakkumise. Kui taotled laenu veebilehel www.laina.com, saad SaldoLaina pakkumise.

Soome finantstehnoloogiaettevõte

Saldo Finance Oyj ja ja selle emaettevõte Tact Group moodustavad koos ühe Soome eesrindlikuma finantstehnoloogiaettevõtte. Kõik meie süsteemid, mida kasutame alates laenuotsuse tegemisest kuni arve esitamiseni, on üles ehitatud ainult ettevõtte oma jõududega. Meie töötajad on oma ala tipud.

Väle ja moodne

Suudame kohandada oma tooteid ja süsteeme kiiresti, sest kõik muudatused ja kohandused on võimalik teha ettevõttes kohapeal. Meie ettevõte on alati olnud arendustöö esirinnas ja suutnud muutuvatele nõudmistele reageerida kiiresti, enne kui teised.

Alati valmis

Kõik meie laenuteenused toimivad peaaegu automaatselt, nii et suudame teenindada kõiki kliente paindlikult. Meie teenused on kliendi käsutuses aasta ringi ja ööpäev läbi, täpselt nii, nagu tal vaja on. Ka meie klienditeenindus töötab iga päev.